Paykwik kodlarınızı en uygun fiyat ile güvenli bir şekilde satın alın.

Paykwik kodlarınızı en uygun fiyat ile güvenli bir şekilde satın alın.

E-Pinbank güvencesi ile uluslar arası geçerli olan paykwik kodlarını banka havalesi ve mobil ödeme yöntemi ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Paykwik kodları 20 haneden oluşmakta olup kullanacağınız sitede euro bazlı olarak yüklenmektedir. 0850 840 25 41 telefon numaralarımızdan veya site üzerimizdeki online destek bölümüyle E-Pinbank müşteri hizmetleri ile görüşebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Paykwik kodlarının kullanımı kolaydır, Müşteriler paykwik kodlarını kullanıcakları siteler üzerine bakiye yüklemek amacı ile kullanırlar. Satın alınan paykwik kodları euro değerindedir. Bu değer karşı tarafdaki sitenin o anki kuru ile tl olarak dönüştürelerek yüklenir. Yüklenen bakiye'yi site üzerinde ürün satım alım gibi işlemlerde nakit para olarak kullanabilir. Pin kodları tamamen güvenli olup, bir riski yoktur. E-Pinbank'tan alınan kodlar anlık olarak oluşturulum gönderilir bu nedenle kullanılma gibi bir durum söz konusu olamaz. Alacağınız paykwik kodları için e-pinbank en ucuz fiyat garantisi verip her türlü sorularınıza destek olmaktan mutluluk duyuyor..

Banka Havalesi ile Paykwik Satın Al

10 EURO = 36 TL

15 EURO = 53 TL

20 EURO = 71 TL

25 EURO = 90 TL

50 EURO = 175 TL

100 EURO = 350 TL

250 EURO = 870 TL

500 EURO = 1.745 TL

1.000 EURO = 3.490 TL (+10 EURO HEDİYE)

Kredi Kartı, Paypal ve İninal Card ile ödeme kabül edilmemektedir.

Mobil Ödeme ile Paykwik Satın Al (Faturalı / Faturasız)

Mobil ödeme yöntemi ile Paykwik 10€ satın alabilirsiniz.

Ödeme sonrasında pin kodları otomatik olarak sms ile gönderilir.

Bunun için yapmanız gereken;

 • 10 EURO Paykwik için; epay10 yazıp 7979 gönderin. (Fiyat 100 TL)

paykwik card

 Sizde E-Pinbank Ailesine Katılın ve Kaliteli hizmetten yararlanın.

Banka kartı veya kredi kartı ödeme sistemlerindeki yoğunluk ve güvenlik endişelerine bağlı olarak son zamanlarda en güvenilir sistem olarak karşınıza çıkan gscash kartları dünya çapında milyonlarca web satış sitelerinde geçerli sanal para sistemidir. Siteler üzerinde alışveriş ve ödeme yapmanıza olanak tanıyan sistem, bakiyeniz dahilinde birçok oyun üreticisi şirketin oyunlarını da oynamanıza imkan tanımaktadır. Hiçbir kişisel veya kart bilgisi kullanmadan yalnızca paykwik kartınızın 20 haneli üs düzey güvenlikli kodunu kullanarak alışveriş keyfinde tüm endişelerinizi ortadan kaldırabileceksiniz. Ürün ve hizmet alım satımlarında kullanabileceğiniz sanal paranızın Euro bazında değeri bulunmaktadır. Değeri karşılığında sahip olacağınız kartlar internet üzerinden yapacağınız işlemlerin tamamen güvenli ve gizli hale getirilmesini sağlayabilecektir.

Paykwik Nedir ve Kimler İçin Uygundur?
Paykwik Nasıl Alınır?
Paykwik Kullanımı
Paykwik Bozdurma
Paykwik Nerelerde Kullanılır?
Paykwik ön ödemeli kart sistemi ve önemi
Paykwik çalışma sistemi ve satın alma
Paykwik avantajları

Paranız kadarına alacağınız paykwik kartları ile bütçenizin kontrolünü elinizde tutarak kontrolsüz harcamaların önüne geçebileceksiniz. Ayrıca mağaza mağaza dolaşmak yerine yalnızca internetinizi kullanarak milyonlarca ürün veya hizmeti dakikalar içerisinde satın almış olarak zamandan da tasarruf sağlayabileceksiniz. Paykwik kullanıcılarına özel paykwik avantajları için de tercih edilebilir. Potansiyel kullanıcısı her geçen gün artış gösteren sanal para sistemi geniş bir kullanım alanında her bakiye yüklemesinde %10, %20,%30’lara varan bonus avantajlarını da sizlere sunmaktadır. Uygun fiyatlarla sahip olacağınız sanal para için çeşitli online satış sitelerinden paykwik satın alma hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca satın alma da büyük kolaylıklar sağlayan sistem anlaşmalı gsm operatörleriyle de işlemlerinizi çok daha pratik hale getirmektedir. Kısa mesaj yoluyla basit birkaç adım sonrası 20 haneli güvenli paykwik kodlarınızı alabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı günümüz teknolojisinde elinizin altına güvenle sunan imkanlarda hem güvenli alışverişin doyasıya keyfini çıkarabilecek hem de bütçenizin kontrolünü basit ve kolay adımlarla sizler de sağlayabileceksiniz. 

  Sırala:
  Göster:
  Paykwik 5 EURO

  Paykwik 5 EURO ..

  TRY22.00
  Paykwik 10 EURO

  Paykwik 10 EURO ..

  TRY37.00
  Paykwik 15 EURO

  Paykwik 15 EURO ..

  TRY56.00
  Paykwik 20 EURO

  Paykwik 20 EURO ..

  TRY74.00
  Paykwik 25 EURO

  Paykwik 25 EURO ..

  TRY92.00
  Paykwik 50 EURO

  Paykwik 50 EURO ..

  TRY175.00
  Paykwik 100 EURO

  Paykwik 100 EURO ..

  TRY349.00
  Paykwik 250 EURO

  Paykwik 250 EURO ..

  TRY845.00
  Paykwik 500 EURO

  Paykwik 500 EURO ..

  TRY1,690.00
  Paykwik 1.000 EURO

  Paykwik 1.000 EURO ..

  TRY3,375.00